| to Brixton | 3m |
| to Brixton | 8m |
| to Brixton | 15m |
| to Brixton | 23m |
| to Croydon Town Centre | 6m |
| to Croydon Town Centre | 12m |
| to Croydon Town Centre | 15m |
| to Croydon Town Centre | 28m |
to Brixton 3mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop S in 3 (three) minutes
to Brixton 8mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop S in 8 (eight) minutes
to Brixton 15mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop S in 15 (fifteen) minutes
to Brixton 23mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop S in 23 (twenty three) minutes
to Croydon Town Centre 6mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop T in 6 (six) minutes
to Croydon Town Centre 12mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop T in 12 (twelve) minutes
to Croydon Town Centre 15mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop T in 15 (fifteen) minutes
to Croydon Town Centre 28mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop T in 28 (twenty eight) minutes
buses 109, 60, N109
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Norbury Or Pollards Hill |
buses 109, 60, N109
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Croydon |
buses 109, 60, N109