| to Brixton | 0m |
| to Brixton | 8m |
| to Brixton | 17m |
| to Brixton | 26m |
| to Croydon Town Centre | 2m |
| to Croydon Town Centre | 7m |
| to Croydon Town Centre | 12m |
| to Croydon Town Centre | 18m |
| to Croydon Town Centre | 25m |
to Brixton 0mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop OA in 0 () minutes
to Brixton 8mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop OA in 8 (eight) minutes
to Brixton 17mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop OA in 17 (seventeen) minutes
to Brixton 26mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop OA in 26 (twenty six) minutes
to Croydon Town Centre 2mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop N in 2 (two) minutes
to Croydon Town Centre 7mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop N in 7 (seven) minutes
to Croydon Town Centre 12mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop N in 12 (twelve) minutes
to Croydon Town Centre 18mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop N in 18 (eighteen) minutes
to Croydon Town Centre 25mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop N in 25 (twenty five) minutes
buses 109, 159, 250, 50, N109, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Norbury |
buses 109, 159, 250, 319, 50, N109, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brixton Or Tulse Hill |
buses 109, 133, 159, 201, 250, 255, 319, 333, 45, 50, 57, N109, N133, N250, P13