| to Croydon Town Centre | 6m |
| to Croydon Town Centre | 12m |
| to Croydon Town Centre | 19m |
| to Croydon Town Centre | 26m |
| to Brixton | 9m |
| to Brixton | 11m |
| to Brixton | 18m |
| to Brixton | 25m |
to Croydon Town Centre 6mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop CJ in 6 (six) minutes
to Croydon Town Centre 12mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop CJ in 12 (twelve) minutes
to Croydon Town Centre 19mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop CJ in 19 (nineteen) minutes
to Croydon Town Centre 26mbus to Croydon Town Centre on 109 bus route anticipated at bus stop CJ in 26 (twenty six) minutes
to Brixton 9mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop CK in 9 (nine) minutes
to Brixton 11mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop CK in 11 (eleven) minutes
to Brixton 18mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop CK in 18 (eighteen) minutes
to Brixton 25mbus to Brixton on 109 bus route anticipated at bus stop CK in 25 (twenty five) minutes
buses 109, 250, 255, 50, G1, N109, N250
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Streatham Hill Or Tooting |
buses 109, 250, 255, 50, G1, N109, N250
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Pollards Hill Or Thornton Heath |
buses 109, 250, 255, 50, G1, N109, N250