| to Finsbury Park | 3m |
| to Finsbury Park | 7m |
| to Finsbury Park | 14m |
| to Finsbury Park | 22m |
| to Finsbury Park | 29m |
| to Whitechapel | 4m |
| to Whitechapel | 9m |
| to Whitechapel | 19m |
to Finsbury Park 3mbus to Finsbury Park on 106 bus route anticipated at bus stop H in 3 (three) minutes
to Finsbury Park 7mbus to Finsbury Park on 106 bus route anticipated at bus stop H in 7 (seven) minutes
to Finsbury Park 14mbus to Finsbury Park on 106 bus route anticipated at bus stop H in 14 (fourteen) minutes
to Finsbury Park 22mbus to Finsbury Park on 106 bus route anticipated at bus stop H in 22 (twenty two) minutes
to Finsbury Park 29mbus to Finsbury Park on 106 bus route anticipated at bus stop H in 29 (twenty nine) minutes
to Whitechapel 4mbus to Whitechapel on 106 bus route anticipated at bus stop E in 4 (four) minutes
to Whitechapel 9mbus to Whitechapel on 106 bus route anticipated at bus stop E in 9 (nine) minutes
to Whitechapel 19mbus to Whitechapel on 106 bus route anticipated at bus stop E in 19 (nineteen) minutes
buses 106, 253, 254, 38, 425, 488, 55, N253, N38, N55
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Stamford Hill, Stoke Newington Or Leyton |
buses 106, 253, 254, 38, 425, 488, 55, 56, N253, N38, N55
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Homerton Hospital, Dalston Or Hackney |
buses 106, 253, 254, 38, 425, 488, 55, 56, N253, N38, N55