| to Stratford | 1m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 13m |
| to Stratford | 21m |
| to Stratford | 29m |
| to Beckton, Bus Station | 2m |
| to Beckton, Bus Station | 11m |
| to Beckton, Bus Station | 19m |
| to Beckton, Bus Station | 27m |
to Stratford 1mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop S in 1 (one) minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop S in 5 (five) minutes
to Stratford 13mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop S in 13 (thirteen) minutes
to Stratford 21mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop S in 21 (twenty one) minutes
to Stratford 29mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop S in 29 (twenty nine) minutes
to Beckton, Bus Station 2mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop F in 2 (two) minutes
to Beckton, Bus Station 11mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop F in 11 (eleven) minutes
to Beckton, Bus Station 19mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop F in 19 (nineteen) minutes
to Beckton, Bus Station 27mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop F in 27 (twenty seven) minutes
buses 104, 238
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Upton Park |
buses 104, 238
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Stratford |
buses 104, 238