| to Stratford | 0m |
| to Stratford | 5m |
| to Stratford | 14m |
| to Stratford | 22m |
| to Stratford | 30m |
| to Beckton, Bus Station | 4m |
| to Beckton, Bus Station | 13m |
| to Beckton, Bus Station | 21m |
| to Beckton, Bus Station | 29m |
to Stratford 0mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop R in 0 () minutes
to Stratford 5mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop R in 5 (five) minutes
to Stratford 14mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop R in 14 (fourteen) minutes
to Stratford 22mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop R in 22 (twenty two) minutes
to Stratford 30mbus to Stratford on 104 bus route anticipated at bus stop R in 30 (thirty ) minutes
to Beckton, Bus Station 4mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop G in 4 (four) minutes
to Beckton, Bus Station 13mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop G in 13 (thirteen) minutes
to Beckton, Bus Station 21mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop G in 21 (twenty one) minutes
to Beckton, Bus Station 29mbus to Beckton, Bus Station on 104 bus route anticipated at bus stop G in 29 (twenty nine) minutes
buses 104, 238
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | East Ham |
buses 104, 238
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Stratford |
buses 104, 238