| to Brent Cross | 6m |
| to Brent Cross | 8m |
| to Brent Cross | 16m |
| to Brent Cross | 19m |
| to Brent Cross | 27m |
| to Edmonton Green | 8m |
| to Edmonton Green | 19m |
| to Edmonton Green | 25m |
| to Edmonton Green | 29m |
to Brent Cross 6mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Brent Cross 8mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Brent Cross 16mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Brent Cross 19mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 19 (nineteen) minutes
to Brent Cross 27mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 27 (twenty seven) minutes
to Edmonton Green 8mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop CR in 8 (eight) minutes
to Edmonton Green 19mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop CR in 19 (nineteen) minutes
to Edmonton Green 25mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop CR in 25 (twenty five) minutes
to Edmonton Green 29mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop CR in 29 (twenty nine) minutes
buses 102, 299
| Direction | CompassPoint | NE |
| Direction | Towards | Edmonton Or Southgate |
buses 102, 299
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Muswell Hill |
buses 102, 299