| to Edmonton Green | 1m |
| to Edmonton Green | 12m |
| to Edmonton Green | 19m |
| to Edmonton Green | 25m |
| to Brent Cross | 2m |
| to Brent Cross | 7m |
| to Brent Cross | 18m |
| to Brent Cross | 25m |
to Edmonton Green 1mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop GU in 1 (one) minutes
to Edmonton Green 12mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop GU in 12 (twelve) minutes
to Edmonton Green 19mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop GU in 19 (nineteen) minutes
to Edmonton Green 25mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop GU in 25 (twenty five) minutes
to Brent Cross 2mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop GY in 2 (two) minutes
to Brent Cross 7mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop GY in 7 (seven) minutes
to Brent Cross 18mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop GY in 18 (eighteen) minutes
to Brent Cross 25mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop GY in 25 (twenty five) minutes
buses 102, 232, 34
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Edmonton Or Wood Green |
buses 102, 232, 34
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Arnos Grove Or Bounds Green |
buses 102, 232, 34