| to Brent Cross | 0m |
| to Brent Cross | 2m |
| to Brent Cross | 6m |
| to Edmonton Green | 10m |
| to Edmonton Green | 11m |
| to Brent Cross | 14m |
| to Edmonton Green | 19m |
| to Brent Cross | 20m |
to Brent Cross 0mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 0 () minutes
to Brent Cross 2mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Brent Cross 6mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Edmonton Green 10mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 10 (ten) minutes
to Edmonton Green 11mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to Brent Cross 14mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Edmonton Green 19mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 19 (nineteen) minutes
to Brent Cross 20mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
buses 102, 34
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Edmonton |
buses 102, 34
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Arnos Grove Or Bounds Green |
buses 102, 34