| to Edmonton Green | 2m |
| to Brent Cross | 6m |
| to Edmonton Green | 8m |
| to Brent Cross | 12m |
| to Edmonton Green | 16m |
| to Brent Cross | 19m |
| to Brent Cross | 20m |
| to Edmonton Green | 24m |
| to Brent Cross | 29m |
to Edmonton Green 2mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 2 (two) minutes
to Brent Cross 6mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 6 (six) minutes
to Edmonton Green 8mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 8 (eight) minutes
to Brent Cross 12mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 12 (twelve) minutes
to Edmonton Green 16mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Brent Cross 19mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 19 (nineteen) minutes
to Brent Cross 20mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 20 (twenty ) minutes
to Edmonton Green 24mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 24 (twenty four) minutes
to Brent Cross 29mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 29 (twenty nine) minutes
buses 102, H3
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | East Finchley |
buses 102, H2
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Golders Green |
buses 102, H2, H3