| to Brent Cross | 3m |
| to Brent Cross | 5m |
| to Brent Cross | 12m |
| to Brent Cross | 20m |
| to Edmonton Green | 3m |
| to Edmonton Green | 11m |
| to Edmonton Green | 19m |
| to Edmonton Green | 28m |
to Brent Cross 3mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop H in 3 (three) minutes
to Brent Cross 5mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop H in 5 (five) minutes
to Brent Cross 12mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop H in 12 (twelve) minutes
to Brent Cross 20mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop H in 20 (twenty ) minutes
to Edmonton Green 3mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop B in 3 (three) minutes
to Edmonton Green 11mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop B in 11 (eleven) minutes
to Edmonton Green 19mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop B in 19 (nineteen) minutes
to Edmonton Green 28mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop B in 28 (twenty eight) minutes
buses 102, 189, C11
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Brent Cross |
buses 102, 189, C11
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Cricklewood Or Golders Green |
buses 102, 189, C11