| to Brent Cross | 0m |
| to Brent Cross | 6m |
| to Brent Cross | 16m |
| to Brent Cross | 24m |
| to Edmonton Green | 5m |
| to Edmonton Green | 14m |
| to Edmonton Green | 15m |
| to Edmonton Green | 23m |
to Brent Cross 0mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop WU in 0 () minutes
to Brent Cross 6mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop WU in 6 (six) minutes
to Brent Cross 16mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop WU in 16 (sixteen) minutes
to Brent Cross 24mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop WU in 24 (twenty four) minutes
to Edmonton Green 5mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop EB in 5 (five) minutes
to Edmonton Green 14mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop EB in 14 (fourteen) minutes
to Edmonton Green 15mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop EB in 15 (fifteen) minutes
to Edmonton Green 23mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop EB in 23 (twenty three) minutes
buses 102, 34
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Arnos Grove Or Bounds Green |
buses 102, 34
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | Edmonton Green Or Walthamstow |
buses 102, 34