| to Brent Cross | 1m |
| to Edmonton Green | 9m |
| to Edmonton Green | 11m |
| to Brent Cross | 14m |
| to Brent Cross | 14m |
| to Edmonton Green | 21m |
| to Edmonton Green | 23m |
| to Edmonton Green | 28m |
| to Brent Cross | 28m |
to Brent Cross 1mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 1 (one) minutes
to Edmonton Green 9mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Edmonton Green 11mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 11 (eleven) minutes
to Brent Cross 14mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Brent Cross 14mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 14 (fourteen) minutes
to Edmonton Green 21mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 21 (twenty one) minutes
to Edmonton Green 23mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Edmonton Green 28mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
to Brent Cross 28mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 28 (twenty eight) minutes
buses 102
| Direction | CompassPoint | E |
| Direction | Towards | East Finchley |
buses 102
| Direction | CompassPoint | W |
| Direction | Towards | Golders Green |
buses 102, H3