| to Brent Cross | 3m |
| to Brent Cross | 4m |
| to Edmonton Green | 5m |
| to Edmonton Green | 7m |
| to Brent Cross | 9m |
| to Brent Cross | 16m |
| to Brent Cross | 17m |
| to Edmonton Green | 17m |
| to Brent Cross | 23m |
| to Edmonton Green | 24m |
| to Edmonton Green | 25m |
to Brent Cross 3mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 3 (three) minutes
to Brent Cross 4mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 4 (four) minutes
to Edmonton Green 5mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 5 (five) minutes
to Edmonton Green 7mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 7 (seven) minutes
to Brent Cross 9mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 9 (nine) minutes
to Brent Cross 16mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 16 (sixteen) minutes
to Brent Cross 17mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Edmonton Green 17mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 17 (seventeen) minutes
to Brent Cross 23mbus to Brent Cross on 102 bus route anticipated at bus stop in 23 (twenty three) minutes
to Edmonton Green 24mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 24 (twenty four) minutes
to Edmonton Green 25mbus to Edmonton Green on 102 bus route anticipated at bus stop in 25 (twenty five) minutes
buses 102, 184, 299
| Direction | CompassPoint | N |
| Direction | Towards | Arnos Grove, Edmonton Or Southgate |
buses 102, 184, 299
| Direction | CompassPoint | S |
| Direction | Towards | Muswell Hill Or Wood Green |
buses 102, 184, 299